Jesteśmy bezpośrednim importerem doskonałych win z Hiszpanii, Portugalii, Włoch, Austrii, Francji, Ameryki Południowej i Nowej Zelandii.

 

Naszą misją jest poszukiwanie wyjątkowych win na całym świecie i sprowadzanie ich na Państwa stoły. Pragniemy dzielić się naszą pasją, różnorodnością i głębią smaków, by mogli Państwo czerpać niezwykłą przyjemność z picia tego najszlachetniejszego trunku.
Posiadamy atrakcyjną ofertę dla klientów detalicznych, jak i specjalną ofertę wybranych win dla klientów HoReCa. Dodatkowo świadczymy szeroki zakres usług sommelierskich, w szczególności tworzenie karty win, organizacja szkoleń z wiedzy ogólnej o winach, a także degustacje win z naszym sommelierem.

W ofercie restauracji, hoteli oraz kawiarni obecność wina jest niezwykle istotna. Najszlachetniejszy trunek stanowi wyjątkowe tło dla spotkań w towarzystwie różnego rodzaju potraw. Wino z roku na rok zyskuje kolejne rzesze nowych zwolenników. Stabilny wzrost i coraz większa popularność sprawiają, że możemy mówić o wyłaniającej się, odrębnej, typowo już polskiej kulturze picia wina.

Przygotowywane przez nas oferty dostosowane są do indywidualnych potrzeb klienta. Na dobór win oraz stworzenie jedynej w swoim rodzaju karty wpływa wiele elementów – rodzaj serwowanej kuchni, styl oraz atmosfera lokalu.

Każdą ofertę konfrontujemy z Państwa oczekiwaniami podczas profesjonalnie przygotowanej degustacji z naszym sommelierem.

Wiedza o winie cały czas rośnie, z roku na rok coraz więcej osób skupia się bardziej na winach, niż na mocniejszych alkoholach. Odchodzimy od wódki, a wchodzimy w sferę bardziej wysublimowanych smaków, bo zaczęliśmy doceniać jakość.

— Tomasz Kalenik, sommelier Winers.

Dajemy Państwu gwarancję, że karta będzie dobrze funkcjonującym instrumentem wspierającym sprzedaż wina w restauracji, hotelu czy kawiarni, dzięki pominięciu pośredników w łańcuchu dostaw przy zastosowaniu najnowszych rozwiązań budowy marży podczas procesu budowania karty win.

Oprócz sprzedaży najlepszej jakości wina, oferujemy Państwu szereg dodatkowych usług związanych m.in. z doborem wyposażenia w zakresie przechowywania wina, organizacją degustacji dla Państwa gości, szkoleniem sommelierskim dla pracowników restauracji, a także recenzjami win i asortymentu sommelierskiego. Firma Winers dokłada wszelkich starań, by w odpowiedni sposób przygotować kadrę kelnerską restauracji, zarówno pod kątem merytorycznym, jak i sprzedażowym poprzez przeprowadzenie kompleksowego cyklu szkoleń.

Warto podkreślić, że jako jedyni w Trójmieście oferujemy naszym klientom specjalne urządzenie do nalewania wina bez konieczności otwierania butelki, dzięki czemu wino zachowuje świeżość nawet do 1 roku od chwili nalania z butelki pierwszego kieliszka.

Nasz sommelier, może poszczycić się pełną wiedzą o biotechnologii, winifikacji i wszystkich zagadkach związanych z produkcją, kulturą i geografią wina. Jako jeden z nielicznych sommelierów w Polsce, został doceniony przez nowojorski magazyn Wine Spectator za stworzenie karty win do jednej z trójmiejskich restauracji, która otrzymała prestiżową nagrodę Award of Excellence.